Int ne. #223616
Aktivní
Hymer B584
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 10:51)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B584 |
| Prvotní registrace | 04/1998 |
| Počet ujetých kilometrů | 166.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1956 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 35.000 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Goch
POSTCODE: 47574
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223616
Aktivní
Hymer B584
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 10:51)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.