Int ne. #197964
Aktivní
Hymer B644
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B644 |
| Prvotní registrace | 06/1997 |
| Počet ujetých kilometrů | 213.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 62 kW (84 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 17-BN-FP |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.800 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, DEVENTER
POSTCODE: 7413 AM
Vzdálenost:
... km
Int ne. #197964
Aktivní
Hymer B644
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.