Int ne. #219267
Opětovné vyjednávání
Hymer B654
Konec aukce: čt 30. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B654 |
| Prvotní registrace | 06/2001 |
| Počet ujetých kilometrů | 126.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 6.860 mm |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Stav laku zadního nárazníku a blatníků.
Umístění
Německo, Köln
POSTCODE: 51061
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219267
Opětovné vyjednávání
Hymer B654
Konec aukce: čt 30. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.