Int ne. #213733
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer C 494
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:28)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Alcove |
| Model | C 494 |
| Prvotní registrace | 03/2004 |
| Počet ujetých kilometrů | 177.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 81 kW (110 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2286 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.020 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Sprchová vanička již netěsní
Umístění
Německo, Blomberg
POSTCODE: 32825
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213733
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer C 494
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:28)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.