Int ne. #218965
Aktivní
Hymer Camp 52 D
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Camp 52 D |
| Prvotní registrace | 04/1990 |
| Počet ujetých kilometrů | 268.891 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 55 kW (75 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1929 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.150 kg |
| Délka v mm | 5.230 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Podlaha v koupelně
Umístění
Německo, Neu Poserin
POSTCODE: 19399
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218965
Aktivní
Hymer Camp 52 D
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.