Int ne. #222342
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer Camp 544
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 9:47)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Camp 544 |
| Prvotní registrace | 05/1995 |
| Počet ujetých kilometrů | 165.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.440 kg |
| Délka v mm | 6.080 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Zobrazení rychloměru se porouchalo
Poškození
Umístění
Německo, Karlsruhe
POSTCODE: 76137
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222342
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer Camp 544
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 9:47)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.