Int ne. #218005
Příležitost k nákupu
Hymer Camp GT 644
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:48)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Camp GT 644 |
| Prvotní registrace | 04/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 84.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.900 kg |
| Délka v mm | 6.870 mm |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Koblenz
POSTCODE: 56075
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218005
Příležitost k nákupu
Hymer Camp GT 644
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:48)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.