Int ne. #225045
Aktivní
Hymer Car 302
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Car 302 |
| Prvotní registrace | 12/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 39.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 88 kW (120 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 5.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Střecha byla přelakována, protože původní barva se odlupovala, jako u každého Ducata.
Poškození střechy krupobitím bylo opraveno pouze částečně. Jedná se pouze o vizuální závadu, která nemá nic společného s bezpečností vozu.
Umístění
Německo, Worms
POSTCODE: 67549
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225045
Aktivní
Hymer Car 302
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.