Int ne. #218981
Příležitost k nákupu
Hymer CS 544 K
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:00)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Alcove |
| Model | CS 544 K |
| Prvotní registrace | 03/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 195.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 5.700 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Issigau
POSTCODE: 95188
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218981
Příležitost k nákupu
Hymer CS 544 K
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:00)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.