Int ne. #208224
Aktivní
Hymer Ducato
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Ducato |
| Prvotní registrace | 05/1994 |
| Počet ujetých kilometrů | 214.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 55 kW (75 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.490 kg |
| Délka v mm | 7.200 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, REES
POSTCODE: 46459
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208224
Aktivní
Hymer Ducato
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.