Int ne. #219822
Aktivní
Hymer Eriba Nova 540A
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 14:09)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil karavanu
| Značka | Hymer |
| Model | Eriba Nova 540A |
| Prvotní registrace | 05/2003 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 1.600 kg |
| Pohyblivé / manévrovací pomůcky | Ne |
| HU platný | Ano |
| HU platí do | 06/2027 |
| Délka v mm | 7.150 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Spojka proti rozptylu | Ano |
| Parkování / střešní klimatizace | Ne |
| Počet lůžek na spaní | 4 |
Vybavení
| Jednolůžko | |
| Stmívání oken | |
| Plynové vytápění | |
| WC |
Obecný popis
Známé závady
V přední části je mírně poškozená zábradlí a pravé přední okno je poškozené, ale těsné.
Umístění
Německo, Crailsheim
POSTCODE: 74564
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219822
Aktivní
Hymer Eriba Nova 540A
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 14:09)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.