Int ne. #207359
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer Exsis t 474
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:37)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Exsis t 474 |
| Prvotní registrace | 03/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 23.150 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.590 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Třetí brzdové světlo Jokon LED funguje, ale mírně se do něj dostává vlhkost.
LED reflektor v prostoru jídelny má uvolněný kontakt.
Umístění
Německo, Grefrath
POSTCODE: 47929
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207359
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer Exsis t 474
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:37)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.