Int ne. #112045
Prodává se na
Hymer Exsis t 588
Konec aukce: pá 29. 08. 2025 8:16
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Exsis t 588 |
| Prvotní registrace | 07/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 21.965 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.950 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Malá oděrka laku / minimální škrábanec na zadní straně, vpravo nahoře nebo uprostřed (viz fotografie)
Odlomení horní části ozdobné lišty pod levými zadními garážovými vraty (viz foto).
Oděrka v jednom místě na krytu kola, vpravo vzadu (viz foto)
Klička střešního ventilačního otvoru se při otevírání střešního ventilačního otvoru mírně stahuje dolů.
Poškození
Umístění
Německo, Reichenschwand
POSTCODE: 91244
Vzdálenost:
... km
Int ne. #112045
Prodává se na
Hymer Exsis t 588
Konec aukce: pá 29. 08. 2025 8:16
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.