Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Free 600 Schlafdach |
| Prvotní registrace | 06/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 85.700 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Dobře udržovaný Hymer Free 600 "Campus" - připraven na další dobrodružství!
Náš spolehlivý a dobře udržovaný obytný vůz je na prodej. Jak můžete vidět na přiložených grafikách a fotografiích, vozidlo nabízí promyšlené uspořádání prostoru a bohatou výbavu, která neponechává nic náhodě.
Obytný vůz je připraven na vaši další cestu.
Důležitá poznámka k transakci: Vozidlo je v současné době stále financováno. Prodej proto proběhne tak, že obytný vůz bude uvolněn v rámci kupního procesu. Doklad o registraci vozidla bude následně předán bankou. Podrobnosti rádi probereme na osobní schůzce, abychom zajistili transparentní a bezproblémové předání pro obě strany.
Obytný vůz si můžete prohlédnout po předchozí domluvě. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy týkající se vozidla nebo procesu jeho koupě.
Předchozí majitel: 0
Speciální výbava:
- Vybavení: navigace se softwarem pro obytné vozy (rádio, CD, USB, Bluetooth atd.) s couvací kamerou
- Druhá baterie v karoserii (95 Ah AGM) včetně přídavné 18 A nabíječky.
- Zatemnění kabiny atd.
- Izolovaná a vyhřívaná nádrž na odpadní vodu (zimní balíček)
- Automatický systém výměny plynových lahví se snímačem nárazu a fixací ledu
- Plynový filtr
Další budoucnost vozu
- Sněhové řetězy v ceně, dosud nepoužité (nové)
- Síť proti hmyzu na zadní dveře od firmy Hymer
- Izolace na suchý zip pro výsuvnou střechu od firmy Hymer
- Nový vnitřní filtr (od 01.03.2026)
- 07.2025 byl vyměněn rozvodový řemen a oba klínové řemeny
- 07.2025 Výměna oleje
- 07. 2025 Plynová zkouška
- 07.2025 instalováno nové olejové čerpadlo.
- MOT do 06.2027
- 2024 Na zadní nápravu byly namontovány přídavné pružiny od firmy Goldschmitt (včetně certifikátu na díly, registrováno TÜV) (všechny faktury jsou k dispozici).
- Nová startovací baterie 01.2026
- Pneumatiky na ocelových discích (pneumatiky od 2024)
Pozitiva:
- Spousta úložného prostoru s velkou skříní a zrcadlem
- Snadná montáž a demontáž zadního lůžka
- Velké příčné lůžko
- Prostorově úsporná dělicí síť pro zadní úložný prostor
- Možnost uložení dvou plynových lahví (11 a 6 kg) na palubě vozidla
- Dostatek elektrických zásuvek a USB portů
- Spolehlivé topení, snadno přístupné
- Intuitivní ovládání na palubě
- Funkční, ale kompaktní kuchyně
- Dostatečně dobrá motorizace
Známé závady:
- Malý otvor v desce stolu.
- Černé aplikace/fólie na vnější straně jsou od výrobce opravdu nekvalitní a nejsou již dokonalé.
- Vnější zrcátko na straně řidiče karavanu bylo v březnu 2025 sjeté / plast je naštípnutý), několik škrábanců na boku.
- Karavan má poškozené parkování na zadní straně spolujezdce (pachatel neznámý). Jak je vidět na obrázku, jedná se o vizuální závadu - jízdní vlastnosti a bezpečnost absolutně nejsou narušeny.
Uvedené "vady" jsou zohledněny v ceně.
Kupní smlouva bude sepsána.
Zkušební jízda je možná.
Prosíme pouze vážné zájemce!
Právní upozornění:
"Prodej obytného vozu se uskutečňuje s vyloučením odpovědnosti za věcné vady."
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní