Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Grand Canyon S |
| Prvotní registrace | 01/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 4.591 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1950 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.932 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
1. Podložka v motorovém prostoru byla poškozena zvířetem - při poslední prohlídce servisní středisko Mercedes nezjistilo v této souvislosti žádné technické závady. Následně byla pod vozidlo umístěna rohož, aby se zabránilo vniknutí zvířat do motorového prostoru - od té doby nebyly zaznamenány žádné další incidenty.
2. Při couvání došlo k zasažení okapu na střeše nad levými zadními dveřmi - drobné poškození bylo kompletně opraveno, natřeno a byla provedena dodatečná konzervace dutin. Vzhledem k tomu, že žádné další poškození není viditelné ani přítomné, podívejte se na fotografie exteriéru v sekci obrázky.
3. Okno v posuvných dveřích vykazuje na některých místech drobnou kondenzaci - viditelné pouze při pohledu zevnitř ven. Vzhledem k chybějící kategorii jsem poznamenal "bez funkce", ale všechny funkce okna + plisované žaluzie a síťky proti hmyzu jsou neomezené.
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní