Int ne. #208279
Již není k dispozici
Hymer Grand Canyon S 4x4 Schlafdach
Konec aukce: čt 02. 04. 2026 9:49
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Grand Canyon S 4x4 Schlafdach |
| Prvotní registrace | 02/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 54.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 140 kW (190 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2987 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.100 kg |
| Délka v mm | 5.980 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pohon všech kol | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Schwerin
POSTCODE: 19055
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208279
Již není k dispozici
Hymer Grand Canyon S 4x4 Schlafdach
Konec aukce: čt 02. 04. 2026 9:49
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.