Int ne. #227188
Aktivní
Hymer ML-T 580
Načítání ...
(čt 21. 05. 2026 9:36)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | ML-T 580 |
| Prvotní registrace | 12/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 6.286 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 140 kW (190 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1950 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.547 kg |
| Délka v mm | 6.985 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pohon všech kol | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Pravý roh v horní části střechy má prasklinu, ale ta se stále opravuje.
Umístění
Německo, Kassel
POSTCODE: 34117
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227188
Aktivní
Hymer ML-T 580
Načítání ...
(čt 21. 05. 2026 9:36)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.