Int ne. #110743
Končí
Hymer MLT 580
Konec aukce: st 11. 06. 2025 10:15
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | MLT 580 |
| Prvotní registrace | 05/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 45.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 120 kW (163 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2143 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.970 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
několik škrábanců, promáčklina předního nárazníku se škrábanci, promáčklina pravé zadní strany, poškozený kryt vnějšího zpětného zrcátka
Poškození
Umístění
Německo, Oberstaufen
POSTCODE: 87534
Vzdálenost:
... km
Int ne. #110743
Končí
Hymer MLT 580
Konec aukce: st 11. 06. 2025 10:15
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.