Int ne. #219368
Aktivní
Hymer Starline 640
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Starline 640 |
| Prvotní registrace | 12/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 183.400 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 95 kW (129 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2148 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.640 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Známky používání jsou způsobeny stářím:
Drobné promáčkliny a známky opotřebení na vnější straně.
barva na spoileru se místy odlupuje vlivem stáří a slunečního záření.
Umyvadlo má změněnou barvu, pravděpodobně v důsledku použití silnější chemikálie v minulosti.
Tyto body jsou převážně vizuální a nemají vliv na celkový dobrý stav vozidla.
Umístění
Německo, Bad Zwischenahn
POSTCODE: 26160
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219368
Aktivní
Hymer Starline 640
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.