Int ne. #209939
Příležitost k nákupu
Hymer t578 cl
Tato aukce skončila (po 27. 04. 2026 12:35)
Dostupnost: 22. Juli 2026
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | t578 cl |
| Prvotní registrace | 11/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 63.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 81 kW (110 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2286 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Při couvání prorazily zadní stěnu tři větve. Poškození je nové, a proto ještě nebylo opraveno. Bude odborně opraveno.
Poškození
Umístění
Německo, Spropckhövel
POSTCODE: 45549
Vzdálenost:
... km
Int ne. #209939
Příležitost k nákupu
Hymer t578 cl
Tato aukce skončila (po 27. 04. 2026 12:35)
Dostupnost: 22. Juli 2026
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.