Int ne. #125049
Již není k dispozici
Hymer Tramp 155
Konec aukce: so 02. 08. 2025 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Tramp 155 |
| Prvotní registrace | 01/1990 |
| Počet ujetých kilometrů | 214.500 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 54 kW (73 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 5.530 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Uchycení zadní pružiny
Schodišťový stupeň VR shnilý
Podlaha od přední nápravy k zadní vlevo a vpravo
Zavazadlový prostor nápravy
Brzdové vedení zadní levé a pravé
= Předběžná kontrola TÜV
+ Poškození vodou vpravo vedle bočního okna
Topení a WC v současné době nefunkční
Vadné relé sedadla spolujezdce (samotná palubní baterie není ovlivněna)
Poškození
Umístění
Německo, Bad Münstereifel
POSTCODE: 53902
Vzdálenost:
... km
Int ne. #125049
Již není k dispozici
Hymer Tramp 155
Konec aukce: so 02. 08. 2025 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.