Int ne. #219667
Aktivní
Hymer Tramp SL 704
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 14:18)
Dostupnost: 21. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Tramp SL 704 |
| Prvotní registrace | 08/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 29.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.790 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Rukojeť dveří mrazicího oddílu je zlomená, ale funguje.
Uvolněný zadní panel nástěnné skříňky.
Poškození
Umístění
Německo, Leverkusen
POSTCODE: 51373
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219667
Aktivní
Hymer Tramp SL 704
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 14:18)
Dostupnost: 21. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.