Int ne. #223611
Aktivní
Hymer Van 522
Načítání ...
(pá 29. 05. 2026 9:54)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Van 522 |
| Prvotní registrace | 07/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 101.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Škrábanec na levém zadním světle.
Umístění
Německo, Hamburg
POSTCODE: 22529
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223611
Aktivní
Hymer Van 522
Načítání ...
(pá 29. 05. 2026 9:54)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.