Int ne. #126999
Končí
Itineo RB 2690
Konec aukce: út 12. 08. 2025 10:44
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Itineo |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | RB 2690 |
| Prvotní registrace | 07/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 79.200 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vnější nedostatky způsobené stářím, např. vybledlý lak,
vybledlé nálepky a ozdobné lišty a praskliny na plastových dílech.
Mnoho látkových dílů v interiéru bylo vyměněno a obnoveno.
Sklopné lůžko bylo odstraněno z důvodu úspory hmotnosti.
Byl položen koberec, který lze kdykoli odstranit.
Zadní střešní poklop byl nahrazen Maxxfanem.
Okno v prostoru pro spaní bylo vyměněno z důvodu vloupání.
Umístění
Německo, Bous
POSTCODE: 66359
Vzdálenost:
... km
Int ne. #126999
Končí
Itineo RB 2690
Konec aukce: út 12. 08. 2025 10:44
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.