Int ne. #225493
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Joa Camp 75T
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 12:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Joa Camp |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 75T |
| Prvotní registrace | 03/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 36.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 120 kW (163 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2200 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Zadní nárazník má několik škrábanců a malou promáčklinu a na levé straně karavanu je škrábanec dlouhý asi 1,5 m. Jsou zde také povrchové známky opotřebení. Obojí lze snadno opravit.
Umístění
Německo, Freiburg
POSTCODE: 79258
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225493
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Joa Camp 75T
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 12:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.