Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
| Značka | Joint |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Extreme 146 |
| Prvotní registrace | 05/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 105.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Bluetooth, Dotykový displej |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Údaje o vozidle
Výrobce: Joint
Model: Extreme
Základní vozidlo: Fiat Ducato
První registrace: 01.04.2009
Stav kilometrů: cca 105 000 km
Motor: 2,3 litru nafty
Výkon: 96 kW / 131 k
Převodovka: 6stupňová manuální převodovka
Přípustná celková hmotnost: 3,5 tuny
Užitečné zatížení: cca 700 kg
Délka: 6,50 m
Předchozí majitel: 2
Platnost TÜV do: 03/2028
Plynová zkouška platná do: 05/2027
Vybavení a zajímavosti
Polointegrovaný obytný vůz
Klimatizace kabiny
4 sedadla, z toho 3 sedadla s bezpečnostními pásy
3 lůžka na spaní
Hasicí přístroj a plynový alarm
Prostor pro 2x 11kg plynovou láhev
Senzor nárazu Monocontrol pro ovládání plynu během jízdy
Zadní servisní poklop, lze nakládat i z lůžka
Markýza Fiamma
Oddělená lišta na potrubí pro markýzu
Zadní nosič pro 2 jízdní kola
12V automatický satelitní systém včetně 12V TV
Solární systém s oddělenou baterií v karoserii
Velká lednice s přihrádkou na led
Plynová trouba
Plynová varná deska (obnovená v roce 2025)
Kombinované topení Truma s 10litrovým zásobníkem teplé vody
100litrová nádrž na čerstvou a odpadní vodu
Celoroční pneumatiky
Údržba a obnova
Výměna rozvodového řemene, vodní pumpy + výměna oleje provedena 03/2026
Proveden roční servis (faktury jsou k dispozici)
Pneumatiky a zadní brzdy vyměněny před cca 30 000 km
Výměna alternátoru a světlometů
Výfuk (zadní tlumič) vyměněn v roce 2023
Obvodová deska a motor ventilátoru Truma obnoveny
Matrace a potahy sedadel vyměněny v roce 2025
Obnoveny vodovodní kohoutky
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní