Int ne. #225214
Aktivní
Kabe TMRX 880 LT
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:31)
Dostupnost: 15. August 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Kabe |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | TMRX 880 LT |
| Prvotní registrace | 07/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 10.500 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2143 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.200 kg |
| Délka v mm | 9.090 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX, Hotspot WLAN, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Düsseldorf
POSTCODE: 40599
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225214
Aktivní
Kabe TMRX 880 LT
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:31)
Dostupnost: 15. August 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.