Int ne. #75920
Opětovné vyjednávání
Karmann Bahia Tropic
Konec aukce: so 02. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Karmann |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Bahia Tropic |
| Prvotní registrace | 03/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 154.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2874 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag řidiče | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Bederní opěrka | |
| Filtr částic | |
| Čalounění | Tkanina |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Appel
POSTCODE: 21279
Vzdálenost:
... km
Int ne. #75920
Opětovné vyjednávání
Karmann Bahia Tropic
Konec aukce: so 02. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.