Int ne. #218225
Příležitost k nákupu
Karmann Colorado Edition
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:33)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Karmann |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Colorado |
| Model | Edition |
| Prvotní registrace | 04/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 216.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 75 kW (102 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2461 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 5.800 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Známky používání odpovídající stáří.
Počínající rezavý povlak na prazích.
Poškození
Umístění
Německo, Erlangen
POSTCODE: 91058
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218225
Příležitost k nákupu
Karmann Colorado Edition
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:33)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.