Int ne. #20168
Končí
Karmann Davis 540
Konec aukce: čt 22. 02. 2024 18:08
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Karmann |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Davis 540 |
| Prvotní registrace | 11/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 31.200 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Třída znečišťující látky | Euro 6 |
| Environmentální odznak | 4 (zelená) |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 5.410 mm |
| Šířka v mm | 2.050 mm |
| Výška v mm | 2.650 mm |
| Identifikační číslo vozidla | ***************** |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Stav hlavní sady pneumatik (posouzení) | dobré |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
| Stav druhé sady pneumatik (posouzení) | dobré |
Vybavení
| ABS | |
| Airbag řidiče | |
| Poplašný systém | |
| Asistent rozjezdu do kopce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Mlhové světlo | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth |
| Světlomety | LED světla pro denní svícení |
| Posilovač řízení | |
| Hlasové ovládání | |
| Parkovací ohřívač | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vadný kompresor chladničky
Dvířka síťky proti mouchám jsou ztuhlá, ale fungují.
Umístění
Německo, Brietlingen
POSTCODE: 21382
Vzdálenost:
... km
Int ne. #20168
Končí
Karmann Davis 540
Konec aukce: čt 22. 02. 2024 18:08
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.