Int ne. #231519
Aktivní
Karmann Davis 590 Lifestyle
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Karmann |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Davis |
| Modell | 590 Lifestyle |
| Prvotní registrace | 10/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 70.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.995 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
obvyklé odštěpky na laku vpředu
Umístění
Německo, Potsdam
POSTCODE: 14482
Vzdálenost:
... km
Int ne. #231519
Aktivní
Karmann Davis 590 Lifestyle
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.