Int ne. #223696
Příležitost k nákupu
Karmann Distance Wide
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 15:28)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Karmann |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Distance Wide |
| Modell | Distance Wide |
| Prvotní registrace | 03/1995 |
| Počet ujetých kilometrů | 230.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 75 kW (102 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2383 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.670 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Heilbronn
POSTCODE: 74076
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223696
Příležitost k nákupu
Karmann Distance Wide
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 15:28)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.