Int ne. #172822
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Karmann LT 28
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Karmann |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | LT 28 |
| Prvotní registrace | 06/1986 |
| Počet ujetých kilometrů | 206.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 57 kW (77 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2370 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 5.100 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Chladnička nefunguje na plyn
Umístění
Německo, Kranenburg
POSTCODE: 47559
Vzdálenost:
... km
Int ne. #172822
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Karmann LT 28
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.