Int ne. #207078
Příležitost k nákupu
Karmann Ontario 700
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:42)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Karmann |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Ontario |
| Modell | 700 |
| Prvotní registrace | 07/2010 |
| Počet ujetých kilometrů | 120.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 115 kW (156 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.064 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Westerkappeln
POSTCODE: 49492
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207078
Příležitost k nákupu
Karmann Ontario 700
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:42)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.