Int ne. #223286
Opětovné vyjednávání
Knaus 600 MG
Konec aukce: čt 14. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | 600 MG |
| Prvotní registrace | 04/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 67.280 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Sindelfingen
POSTCODE: 71069
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223286
Opětovné vyjednávání
Knaus 600 MG
Konec aukce: čt 14. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.