Int ne. #217026
Příležitost k nákupu
Knaus BoxStar 600 Plus
Tato aukce skončila (čt 21. 05. 2026 15:25)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Model | Plus |
| Prvotní registrace | 10/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 118.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | S277hk |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Wergea
POSTCODE: 9005MJ
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217026
Příležitost k nákupu
Knaus BoxStar 600 Plus
Tato aukce skončila (čt 21. 05. 2026 15:25)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.