Int ne. #216235
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:58)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street Schlafdach |
| Prvotní registrace | 05/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 62.070 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.998 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
V zadní části pravé strany vozidla jsou dvě promáčkliny bez poškození laku. Byly způsobeny kontaktem s větví při projíždění kolem. Jinak vozidlo vykazuje známky používání odpovídající jeho stáří a počtu najetých kilometrů.
Poškození
Umístění
Německo, Schenefeld
POSTCODE: 25560
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216235
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:58)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.