Int ne. #217294
Příležitost k nákupu
Knaus BoxStar 600 Street XL
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 15:00)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street XL |
| Prvotní registrace | 03/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 2.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 132 kW (179 PS) |
| Výkon motoru v kW | 132 kW (179 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.998 mm |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Vyhřívání sedadel |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Selmsdorf
POSTCODE: 23923
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217294
Příležitost k nákupu
Knaus BoxStar 600 Street XL
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 15:00)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.