Int ne. #207208
Aktivní
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 14:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | FFB Tabbert 580 LS |
| Prvotní registrace | 08/1997 |
| Počet ujetých kilometrů | 160.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.020 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
- Je třeba vyměnit jedno olejové těsnění
- Kryt nárazníku (zadní vnější prostor) má díru a je přelepený páskou. Neomezuje funkci
Umístění
Německo, Otzberg
POSTCODE: 64853
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207208
Aktivní
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 14:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.