Int ne. #85826
Opětovné vyjednávání
Knaus S-Liner 700 LEG
Konec aukce: po 27. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | S-Liner |
| Modell | 700 LEG |
| Prvotní registrace | 06/2004 |
| Počet ujetých kilometrů | 80.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 6.940 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Čalounění | Tkanina |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Přední pravá a zadní levá strana mírné škrábance
Umístění
Německo, Issum
POSTCODE: 47661
Vzdálenost:
... km
Int ne. #85826
Opětovné vyjednávání
Knaus S-Liner 700 LEG
Konec aukce: po 27. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.