Int ne. #35407
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sky Ti 650 MEG Platinum Edition
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 12:41)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Sky Ti 650 MEG Platinum Edition |
| Prvotní registrace | 03/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 86.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.975 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Dekorativní fólie uvolněná na vnějším okraji,
poškozená koncovka okrajové lišty z PVC na pravých garážových dveřích. Žádná funkční závada, nemá vliv na těsnost.
Poškozený jeden kus žaluzie na výdechu vzduchu pro vytápění v soklu jídelního koutu. Funkce není narušena.
Drobné stopy po tlaku v boční stěně způsobené klíčem v zámku garážových vrat. Lak a konstrukce nepoškozeny, vizuální vada.
Poškození 2 nátěrů na garážových dveřích a dveřích spolujezdce. Bez promáčklin!
Malý škrábanec na předním nárazníku
Poškození
Umístění
Německo, Lübeck
POSTCODE: 23554
Vzdálenost:
... km
Int ne. #35407
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sky Ti 650 MEG Platinum Edition
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 12:41)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.