Int ne. #228208
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sport TI 600
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:55)
Dostupnost: 01. August 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Sport TI |
| Modell | 600 |
| Prvotní registrace | 06/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 175.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 84 kW (114 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2464 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 8-KBX-67 |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Elsloo
POSTCODE: 6181 PB
Vzdálenost:
... km
Int ne. #228208
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sport TI 600
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:55)
Dostupnost: 01. August 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.