Int ne. #201898
Aktivní
Knaus Sport Traveller 505D
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:29)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Sport Traveller |
| Model | 505D |
| Prvotní registrace | 07/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 132.300 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 81 kW (110 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2286 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
(Neznámé) poškození levého předního výklenku opravené předchozím majitelem ve specializované dílně
běžné známky opotřebení odpovídající stáří (stopy po škrábancích na markýze a boční části vpravo nahoře)
Obložení bočních dveří / vstupní dveře do obytné části opravené
Poškození
Umístění
Německo, Altusried
POSTCODE: 87452
Vzdálenost:
... km
Int ne. #201898
Aktivní
Knaus Sport Traveller 505D
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:29)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.