Int ne. #231674
Aktivní
Knaus Sun I 700 LEG
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 10:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Sun I |
| Modell | 700 LEG |
| Prvotní registrace | 07/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 74.480 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.125 kg |
| Délka v mm | 8.860 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Eichenbühl
POSTCODE: 63928
Vzdálenost:
... km
Int ne. #231674
Aktivní
Knaus Sun I 700 LEG
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 10:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.