Int ne. #223817
Rezervace
Knaus Sun TI
Konec aukce: po 11. 05. 2026 22:00
Dostupnost: 15. Juli 2026
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | Sun TI |
| Prvotní registrace | 06/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 105.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.076 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Sprcha byla utěsněna po poškození vodou. Může být znovu otevřen .
Zpětná kamera vadná.
Umístění
Německo, Freiburg im Breisgau
POSTCODE: 79110
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223817
Rezervace
Knaus Sun TI
Konec aukce: po 11. 05. 2026 22:00
Dostupnost: 15. Juli 2026
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.