Int ne. #223379
Aktivní
Knaus Sun TI 600 UF
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 9:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | 600 UF |
| Prvotní registrace | 05/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 9.608 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 88 kW (120 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2464 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.330 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
Obecný popis
Známé závady
Mírné poškození krytu zadního světla (vlevo), malá promáčklina na pravé straně.
Umístění
Německo, Neuwied
POSTCODE: 56567
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223379
Aktivní
Knaus Sun TI 600 UF
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 9:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.