Int ne. #101962
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sun TI 700 MEG
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 9:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | 700 MEG |
| Prvotní registrace | 07/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 43.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Scheuring
POSTCODE: 86937
Vzdálenost:
... km
Int ne. #101962
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sun TI 700 MEG
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 9:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.