Int ne. #176546
Aktivní
Knaus Sun Traveller
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Prvotní registrace | 03/2001 |
| Počet ujetých kilometrů | 226.373 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.800 kg |
| Délka v mm | 7.790 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Rez na podvozku
Umístění
Německo, Cottbus
POSTCODE: 03042
Vzdálenost:
... km
Int ne. #176546
Aktivní
Knaus Sun Traveller
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.