Int ne. #209050
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sun Traveller
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Prvotní registrace | 04/2001 |
| Počet ujetých kilometrů | 113.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.680 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Elektricky ovládaná okna vpředu |
Obecný popis
Známé závady
Dveře se síťkou proti mouchám: vadná síťka, markýza: malá trhlina (byla provizorně zalepena), gumové těsnění ve střešním okně je třeba vyměnit, plynový hořák na sporáku funguje - ale již ne v plném rozsahu (částečně malý plamen).
Umístění
Německo, Dinkelscherben
POSTCODE: 86424
Vzdálenost:
... km
Int ne. #209050
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sun Traveller
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.