Int ne. #225131
Aktivní
Knaus Sun Traveller
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 11:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Prvotní registrace | 03/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 215.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 88bvjt |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.009 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Apple CarPlay, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
normal user spurs, but with left and right a crack and a deukje maar niets wat heel noemenswaardig is. er zit een plek aan de binnenzijde van het luik waar de gasfles zich bevind waarvan het binnenpaneel wat rot is.
Umístění
Nizozemsko, Waalre
POSTCODE: 5582BP
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225131
Aktivní
Knaus Sun Traveller
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 11:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.